PĒDĒJĀ LAIKA FAVORĪTI

Buenas dienas Senjoritas!

 

Izdomāju sākt jaunu rakstu sēriju ar nosakumu Favorīti. Šajos rakstos atrādīšu to kas man ir aktuāls tagad un pēdējā laikā. Šajā tumšajā laikā sapņoju par sniegu, par to kā braukšu tepat Latvijā kaut kur uz kalnu slēpot. Man tikai vajag kompāniju ar kuru braukt. Neesu baigā slēpotāja, katru gadu drebošām kājām nostājos kalna galā kā pirmo reizi, bet kad ieslēpojas ir super adrenalīns un prieks. Jau iedomājos to noskaņu, apsniguši koki, mūzika, svaigs gaiss, silta tēja, cilvēki uz slēpēm, labs noskaņojums, vējš sejā!

IMG_0556

Skaistumkopšanas favorīti, kurus lietoju pašreiz un esmu sajūsmā – matiem, sejai un arī auskariņi.

favoriti

Wella Oil reflections – patīk smarža un tas, ka matu galiņi paliek forši. Šī eļļa arī piešķir spīdumu matiem.

Collistar dezodorans – labākais dezodorants kādu esmu lietojusi. Agrāk pa dienu nēsāju līdzi pūšamo dezodorantu, lai pa dienas vidu vēl pāris reizes iepūstu. Ar šo ir pietiekami iesmērēties tikai no rīta, nepasargā pilnīgi no svīšanas, bet droši varu cilāt rokas spilgtākā maiciņā.

Bioderma Sebium sejas mazgāšanās želeja – šī ir 100ml izmērā un nāca līdzi komplektā bez maksas pie Sebium Global krēma. Ļoti patīk šis mazgājamais, nesavelk seju, bet lieliski visu notīra gan no rīta, gan vakarā.

Planeta Organica augļskābju pīlings – nav nekāds mega stiprais, bet mājas lietošanā perfekts, no sākuma nopirku un gadu bez darba šo nomētāju skapī. Tagad lietoju katru otro vai trešo dienu un seja paliek gluda, krēmi labāk iesūcās un tonālais izlīdzinās gludāk.

Chanel Mademoiselle – ļoti patīk šīs smaržas, noteikti  pieskaitāmas pie klasikas, rūgtas un sievišķīgas.

Primark auskari bantītes – ļoooti patīk, tiešām jūtos kā dāvaniņa ar šiem ausīs.

 

Protams vēl topā piparkūkas un mandarīni, beidzot mandarīni veikalos ir tik sulīgi un saldi. Sāku iet uz solāriju, lai vismaz 9 minūtes dabūtu to saulītes un siltuma sajūtu, bet ar mēru un nepārspīlējot. Gribās svētku sezonā būt ar vieglu iedegumu, tā es jūtos skaistāk un veselīgāk.

 

Kādi ir jūsu favorīti decembrī?

 

A.

 

8 Comments