Pavasaris nāk, kā piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību

Sveikas, Meitenes!

Manuprāt padomi, kā iepatikties pretējam dzimumam, jo tuvojas pavasaris, drusku nopietni un  nenopietni…

2483159888_c2b3e85f24_o

Fotogrāfija no šīs vietnes

1. Neklausieties daudz viņus, manuprāt viņi paši nezin kas viņiem patīk. Vienu dienu jūs uzvilksiet sporta tērpu un vīrietis kusīs laimē, otru dienu mini svārciņus un viņš paziņos, ka grib jūs redzēt tikai tā, bet galvenais ir dažādība, esat dažādas, spēlējieties ar to, priecājieties. Meitenei jābūt dažādai, bet nepārspīlējiet, dariet tikai to, kas jums sagādā prieku. Manuprāt sievietei piestāv būt radošai, esiet tādas ar savu izskatu. Varat ņemt vērā sava vīrieša padomus, bet pārāk neieciklējieties uz to.

 Vienu dienu jūs uzvilksiet sporta tērpu un vīrietis kusīs laimē, otru dienu mini svārciņus un viņš paziņos, ka grib jūs redzēt tikai tā, bet galvenais ir dažādība, esat dažādas, spēlējieties ar to, priecājieties. 

2. Sievietes nekonkurē ar citām, mēs jau pašas par sevi esam īpašas. Ja kādam nepatiksi, tad kādam citam atkal būsi sapņu meitene, gaumes ir dažādas, un noteikti būs tāds, kuram patiksi tieši tu. Iedomājieties situāciju, ballītē tu sēdi blakus ar savu draudzeni un malko vīnu, pieiet klāt tavs sapņu princis, uzrunā tevi un viss iemesls kāpēc viņš ir pienācis esi tu. Bet blaksu sēdošā draudzene sāk flirtēt ar šo vīrieti tā, ka visu vakaru tu nosēdi smaidot un klusējot, jo tev nav pauzes kur iespraukties. Tici man, tā meitene neko nebūs panākusi, nav jēgas konkurēt, jo viņš pienāca tev klāt un piezvanīs tieši tev un uz romantisku randiņu  uzaicinās tieši tevi.

 Manuprāt, galvenais necensties flirtēt ar visiem, vai tiešām tas ir nepieciešams? 

3. Manuprāt, galvenais necensties flirtēt ar visiem, vai tiešām tas ir nepieciešams? Labāk nedarīt neko, vienkārši būt un baudīt savu sabiedrību, tad var redzēt kuri ir tie īstie pielūdzēji. Jo nav nekādas jēgas flirtēt, vīrietis, ja būs garlaikots jums atbildēs ar flirtu, bet tas nenozīmē, ka esat viņa gaumē un to tā arī nekad neuzzināsiet. Ar agresīvām metodēm var panākt uzmanību un reakciju, bet jums ir jāzin, kurš pieietu jums klāt, ja jūs uz viņu pat neesat paskatījusies. Un kad viņš pienāk klāt, tēlojiet, ka redzat viņu pirmo reizi mūžā un vispār nezinat neko, smaidiet, necentieties. Vienīgā lieta kur varēsiet censties ir domāt kādu tērpu vilkt uz jūsu pirmo randiņu.

4. Tikai un vienīgi manas domas ir, ka matos ir sievietes spēks. Gaumes protams ir dažādas, bet ja ir gari mati, tad paveras iespējas variēt ar izskatu. Arī te jābūt dažādībai un nevajag jau neko ekstra, vienu dienu matos iesprausta puķīte, citu dienu copīte, bize vai astīte, katru reizi jūs izskatīsieties citādāk.

 Savas rociņas jūs redzat visu dienu, vai nu klabinat klaviatūru, strādājat veikalā, vai studējat. 

5. Ja viņš piebilst, kādēļ krāsojies pastaigai  pa mežu, es gan neklausītos. Uz mežu varbūt nevajadzētu krāsot pilnu makeup ar kontūrēšanu utt., bet skopstu tuša un lūpu spīdums būs tieši laikā. Es nekādā gadījumā neuzskatu, ka jādzīvo saspringumā, dabīgais skaistums ir ļoti svarīgs. Bet būtu nepieciešams minimums – viegls tonālais, bronzeris, skropstu tuša un lūpu spīdums.

6. Rotaslietu ziņā vīrieši ir ļoti konservatīvi, manas domas ir, ka labāk, lai ap roku vai kaklu ir smalka sudraba vai zelta ķēdīte, ausīs, piemēram drusku lielāki par vidējo izmēru riņķīši, piemēram ar diametru 5-7 cm. Noteikti nevienu neuzbudina H&M plastmasas lielās kaklarotas, bet atkal atkārtoju, ka tas ir tikai un vienīgi mans viedoklis! Tas ir saprotams, ka meitene kas strādā Latvijā un saņem vidēju algu nevar atļauties juvelierizstrādājumus, bet esiet ar rotām uzmanīgas.

7. Manikīram vajadzētu būt sakoptam, var nekrāsot nagus ar nagu laku, bet nadziņiem vajadzētu būt īsi novīlētiem un pārklātiem ar caurspīdīgu nagu laku. Manuprāt rokas parāda to cik ļoti meitene sevi mīl, ja savu makeup neredzat spogulī, kaut tas tur ir. Savas rociņas jūs redzat visu dienu, vai nu klabinat klaviatūru, strādājat veikalā, vai studējat.

Kādas jūsu domas? Kam piekrītat un kam nepiekrītat? Vēlreiz saku, ka nav akmenī cirsts, šīs ir tikai manas domas un nav tādas vienīgās īstās patiesības.

Aija