Nedēļas pirkumi pārtikas nodaļā

Sveikas!

Šis raksts tapa tadēļ, ka es pati aizdomājos par jautājumu – ko lai ēd? Pētīju meiteņu Grocery haul video youtube.com un iedvesmojos šim rakstam. Iepirkos uz nedēļu, jo darba dienu vakari mēdz būt pārāk aizņemti, lai ietu uz pārtikas veikalu. Es vēlos ēst veselīgi un katru dienu ņemt pusdienas līdzi uz darbu, jo darba apkaimē nav daudz vietas, kur veselīgi paēst par saprātīgu naudiņu. Kā arī gribētu ņemt uz darbu līdzi paštaistītu un veselīgu smūziju.

grocery_haul

Principi pēc kuriem es parasti iepērkos:

1. Eju uz tuvāko Rimi veikalu un izdrukāju kioska noderīgos kuponus.

2. Esmu akciju frīks, protams, ka saprāta robežās un pērku kvalitatīvu pārtiku, bet visu ņemu uz akcijām.

3. Uz veikalu dodos ar sarakstu uz lapiņas, jo tad var iepirkties operatīvāk un visu atcerēties.

Atrādīšu jums, ko esmu iegādājusies nākamajai nedēļai pārtikas veikalā. Mēģināju saplānot kādas maltītes gatavošu. Man šķiet, ka paķēru stipri par daudz, bet noteikti ir produkti, kuri būs ēdami arī pēc nedēļas. Viss man neielīda kadrā, tādēļ sadalu pārtiku pa kategorijām, tās gan nebūs kategorijas pēc uztura speciālistu ieteikumiem.

partikas_grozs

Fotogrāfijas augšpusē, manuprāt, viss pamatu pamats – rīsi, makaroni, auzu pārslas, Belvita cepumiņi (vairāk kā našķis), maize, olas, ūdens. Man garšo negāzēts ūdens, bet šad un tad prasās arī gāzētu ūdeni un suliņas. Pašlaik praktiski nedzeru tējas, ļoti ceru, ka izdosies vairāk padzerties tieši ūdeni, īpaši, kad tuvojas siltā sezona.

eco_partika

Bio Lakto bija ar ļoti labu termiņu un akciju, tādēļ to varēs kādu laiku turēt ledusskapī, domāju to pievienot smūzijiem vai ēst ar ogām. Biezpiens ir ļoti labs, man garšo vienkārši apbērts ar kanēli. Lasi likšu uz maizītēm, no vistas filejas gatavošu vistu saldskābajā mērcē. Pupiņas noderēs kādiem ātriem un vienkāršiem salātiem, ko paņemt līdzi uz darbu.

veseliga_partikaDārzeņi – selerijas kāti (vēl nezinu vai man tie garšo), redīsi, avokado, tomātiņi un zaļais cukini. Spinātus ņēmu smūzijiem, lai varētu uzņemt dzelzi. Banāni, āboli, kivi un odziņas ar ko sevi palutināt. Par cik šis ir pirkums uz nedēļu, es paņēmu arī šokolādītes, jo zinu, ka bez tām nevaru iztikt, un tādēļ sevi nemānīju. Pa vienai ielikšu somā, jo darbā pa dienas vidu ir tāds nogurums, ka nepieciešama šokolādītes trieciendeva.

Kā jūs plānojat savus pārtikas pirkumus, vai plānojat maltītes nedēļu uz priekšu?

Aija

11 Comments