Meet & Greet blogeru pasākums

Sveiciens!

Jau nedēļa pagājusi, bet vēlējos padalīties patīkamās atmiņās par Meet&Greet blogeru pasākumu. Kopumā tā bija lieliski pavadīta diena un vakarā bija pozitīvas enerģijas lādiņš.

IMG_8567-768x821No kreisās puses uz labo: meitene cepurē – no organizatoru puses, Aijassecret, Santa Kudreņicka, Life by Troya, Sugarmakeup, Arta’s Place, Rose Louxembourg. Zanda&Life, Fashionsloger, Laura Valuta.

Paldies Artai par fotogrāfiju!

beauty_bloggerKopā ar Santu Kudreņicku – paldies Santai par fotogrāfiju

Beauty Expo ietvaros pirmo reizi notika pasākums, kurā lasītāji varēja satikt blogerus personīgi. Katra skaistuma blogere bija sagatavojusi interesantu informāciju un atbildēja uz jautājumiem. Man ļoti patika Sugarmakeup prezentācija par kaitīgajām vielām kosmētikā. Laura Valuta nodemonstrēja ļoti skaistu acu makeup ar pielīmējamām skropstām. Pasākumam drusku traucēja uz blakus skatuves notiekošais modes šovs, bet visi to uztvēra ar humoru. Cerams, ka nākamgad pasākums notiks tieši blogeriem paredzētās telpās.

Beauty Expo izstāde man patika, bet izskatījās, ka stadions nemaz nebija aizpildīts. Mēs ar draudzeni izstaigājām izstādi, nepaejot garām gandrīz nevienam kosmētikas stendam. Mani ieinteresēja Korejiešu kosmētikas stends un arī Izraēlas kosmētika. Redzēju, ka meitenes balināja zobus izstādes laikā, citi ļāvās publiskai muguras masāžai. Mēs patiesi brīnījāmies, ka cilvēki ir tik atbrīvoti.

Paldies Meet&Greet pasākuma organizatoriem par iespēju visiem tikties!

Aija