Mac prep + prime transparent finishing powder atsauksme

Sveikas!

Šodien pastāstīšu par Mac matējošo pūderi, kuru iegādājos, lai mazinātu nevēlamo spīdumu uz sejas. Īstenībā ilgi mīņājos pie Mac stenda, jo man vienkārši gribējās kaut ko steidzami nopirkt. Un tad sajūti to briesmīgo sajūtu, ka kosmētikas mājās pietiek, bet gribās vēl. Varētu paņemt vēl vienu lūpu krāsu, bet tad sāku domāt, cik nu es viņu bieži uzklāšu. Bet pūderis noder vienmēr!

Mans tulkojums no Mac mājas lapas:

Caurspīdīgs pūderis, kurš nav redzams uz sejas. Paredzēts, lai nostiprinātu makeup un samazinātu spīdumu. Pieejams vienā universālā krāsā un piemērots visiem ādas toņiem. Var klāt uz grima vai uz tīras mitrinātas ādas.

Nesausina, konrolē spīdumu uz sejas, nesatur eļļu, drīkst lietot personas ar kontaktlēcām, paredzēts arī jūtīgai ādai, nesatur smaržvielas, dermotoloģiski testēts, neaizsprosto poras.

Manas domas:

Pūderis ir pieejams presētā veidā un birstošais. Es izvēlējos birstošo pūderi, jo par to pašu naudu sanāk vairāk produkta.

Iepakojums Mac vienmēr ir patīkams, sākot ar melno maisiņu ar Mac logotipu, melno kartona kastīti un protams beidzot ar pašu produktu. Man patīk melnā krāsa.

Pūderis nav pavisam caurspīdīgs, pat nedaudz uzklāts uz sejas, tas padara mani bālāku kā esmu patiesībā, tādēļ vajag to uzklāt ļoti uzmanīgi. Savelkošu sajūtu tiešām nejūtu, tas pārāk nesausina. Ja parasti man seja sāk spīdēt jau stundu pēc tonālā krēma uzklāšanas, šis pūderis palīdz ādai nespīdēt 2-3 stundas. Efekts manuprāt nav liels, bet nedaudz ir. Man pēc pāris stundām, tik un tā ir jānotīra liekais spīdums ar matējošu salvetīti un pūderis jāuzklāj atkārtoti.

Smaržviela tiešām nav pievienota, bet tas smaržo pēc plastmasas vai kaut kā līdzīga

Kopumā labs produkts, kuru izlietošu, bet noteikti šis nebūs atkārtots pirkums.

Produkta daudzums iepakojumā: 9g

Kur nopirkt: Douglas

Cena: 23 eur

Vai varat ieteikt līdzīgu un labu pūderi no cita kosmētikas brenda?

Aija

One Comment