Interesantākās lietas, kuras pārdevu andelemandele.lv

Sveikas!

Droši vien katra ik pa laikam šķiro savas mantas un drēbes. Citreiz rodas jautājums, kur to visu nevajadzīgo likt. Vai atdot labdarībai, vai pārdot, jo miskastē mest arī žēl, jo ticu, ka mums visām ir foršas mantas. Nevajadzīgo kosmētiku un drēbes es parasti atdodu cilvēkiem, kuriem tas vairāk nepieciešams.

Kad biju ciemos pie draudzenes, viņa man pastāstīja par andelemandele.lv un ieteica pamēģināt kaut ko pārdot. Tā nu es pamēģināju, piegāju tam radoši, neliku sludinājumos tikai drēbes un kurpes, skatījos, kas man mājās ir interesants un man nevajadzīgs.

Ajmal Raindrops parfīms

Kura gan negrib smaržot kā Austrumu princese? Es arī gribēju, tādēļ man šīs smaržas bija. Ieliku sludinājumu un saņēmu vismaz 12 pieteikumus vienas dienas laikā, beigās šīs smaržas pārdevu par 10 eur. Laimīgā smaržu pircēja bija priecīga, viņa noteikti jutās ļoti īpaša. Konkurence uz šīm smaržām bija tik spraiga, ka man tiešajā sarakstē nāca draudu vēstules, te nu es piefiksēju mīnusu andelemandele.lv saitā, ka nevar nobloķēt atsevišķus lietotājus.

raindrops

 

Victoria’s Secret maisiņi

Rozā maisiņu drudzis bija pārņēmis mani, es vienmēr gandrīz kritu ģībonī ieraugot svītrainu rozā maisiņu (un tas nav mainījies arī šodien). Tādēļ man bija sakrājušies tukši maisiņi no dāvanām, izdomāju pārdot šos. Interese par šiem bija liela, jo es domāju, ka tas ir lielisks materiāls kādiem rokdarbiem un radošām nodarbēm.

victorias_secret

Louis Vuitton somas kaste

Šo sludinājumu vairāk ieliku joka pēc, es esmu pilnīgi pret lieku mantu krāšanu mājās. Protams ir prieks, reizi mēnesī notraukt putekļus no savas vienīgās Luis Vuitton somas kastes, bet ja tā padomā, tā ir tikai kaste, galvenais ir soma, kura kalpo ikdienā. Ieliku sludinājumā kasti un arī ātri pieteicās pircējas. Beigās gan pārdevu vienai pircējai šo kasti un Victorias Secret’s maisiņus, pieliku klāt vēl kādus maisiņus kas man bija mājās un dabūju 30 eur.

louis_vuitton

Ko es nopirku par nopelnīto naudu? Nopirku seksīgas Kazar kurpes, kas manuprāt ir naiss!

13662017_765951916879936_5149614389419684145_o

Par andelemandele.lv pieminēšus dažus mīnusus:

  • Jāmaksā par sludinājumu, tie nav lēti ap 75 centi
  • Andelemandele.lv ir jāpiesaista savam facebook kontam, bet tas prasa paroli un autorizēties par katru soli (kaitinoši)
  • Nav iespējams bloķēt citus lietotājus

Vai esat kaut ko pārdevušas andelemandele.lv? Vai apsverat iespēju pārdot kādus brendu maisiņus, kas jums atrodas mājās?

 

Aija

 

 

10 Comments