Iepazīstieties – kašmirs!

Sveikas!

Vai iedomājaties pašu smalkāko adījumu, vieglu un maigu kā pūciņa? Tās kurām ir kašmira lietas mani ļoti labi saprot un vienbalsīgi saka… JĀ, JĀ, JĀ! Kašmirs ir silts, delikāts un prasīgs. Varētu to mazgāt ar rokām, bet tas grib uz ķīmisko tīrītavu. Tam nepatīk rāvējslēdži, somu lences un pat mašīnas drošības josta. Katra kodei līdzīgā mušiņa izstabā izraisa paniku, jo kašmirs noteikti ir arī garšīgs. Nekas tik garšīgs laikam manā skapī nav bijis. Kad man mugurā ir kašmira džemperis pašai sevi gribas apķert.

Izrādās, ka ir dziju veikals ar ļoti lielu dziju izvēli un tur ir arī milzīgs plaukts ar kašmira dzijām. Šis mazulītis sver 280 gramus un sastāv no 70% tīra kašmira un 30% zīda. Noteikti, ja ar rokdarbiem esiet uz tu, apmeklējiet veikalu Pulkveža Brieža ielā 43, Rīgā.

aijas_secret

Gaidīju pie adītājas džemperi divus mēnešus, jā, tas ir pelēks, jā, tas ir kaprīzs, bet sniedz man baudu valkājot. Šim džemperim pietika tikai ar 100 gramiem dzijas (can you imagine it?).

aijas_secret_1

Protams, ka katru reizi, kad aiznesu to uz ķīmisko tīrītavu es saprotu, ka atdodu ceturto daļu no Zaras džempera vērtības, bet esmu pārliecināta, ka ir tā vērts.

Vai jūs valkājat izstrādājumus no kašmira? Ja, jā, tad kā tos kopjat?

 

Aija

2 Comments