Gatavojamies ballei Princeses!!!

Sveikas, Skaistās!

 

Apsveicu ar 2.adventi un sniedziņu, kas vēl turās. Svētki un balles tuvojas ātriem soļiem, šajā rakstā aprakstīšu to, kas manuprāt ir svarīgi skaistumkopšanai pirms svētkiem un ir pēdējais laiks to sākt darīt tulīt!

IMG_4589

Pieraksti pie meistariem:

Vai tā būtu matu sakņu krāsošana, manikīrs, vaksācija jāpierakstās jau tagad, vēl var ielekt braucošā vilcienā un dabūt kādu brīvu vietu pie meistares vai meistara tām, kurām fetišs uz vīriešiem frizieriem.

IMG_4564

Solārijs:

Iesaku Double Sun solāriju studijas, kuras ir lielākajos tirdzniecības centros – Domina, Spice, Alfa un vēl citos. Pietiek ar kādām 9 minūtēm, lai jau būtu redzams rezultāts. Es pati cenšos tagad izbrīvēt laiku līdz ballei aiziet uz solāriju divas reizes nedēļā, nu jūtos es labāk saules noskūpstītas dievietes izskatā. Bet nepārspīlējiet, nevajag jau gluži arī pārvērsties par mulati. Dzeriet daudz ūdeni, bet tagad jo īpaši, lai āda būtu pietiekami mitrināta un skaista īpaši pēc solārija.

Kleita un tērps:

Tas parasti sagādā galvassāpes, īpaši, ja ballei ir sava tēma, bet atcerieties, ka koncentrēties vajag uz to, kas pašai labāk patīk un piestāv. Un ja ir perfekta kleita, kurā jūties perfekti, neviens i nepamanīs, ka tā ir uzvilkta atkal otro gadu pēc kārtas. Mana mamma nobažījusies man prasīja, ko es darīšu, ja ballē būs vēl kādas meitenes ar tādu kleitu kā man, es teicu, ka savākšu viņas vienā bariņā un nofotogrāfēsimies, pēc tam visiem paziņosim, ka esam māsas, no vienas pop grupas vai tā vienkārši bija paredzēts utt. Atcerieties, ka ģērbjaties tā, kā pašām patīk, esiet unikālas, īsta sieviete necenšas izskatīties vislabāk, īsta sieviete ne ar vienu nekonkurē. Parūpējieties laicīgi par pieskaņotu somiņu kurpēm, aizņemieties cluch no draudzenes, piesolot viņai aizdot savas smaržas, kleitu (tikai ne savu vīrieti) uz svētkiem. Tāpat arī parūpējieties par zeķubiksēm vai seksīgām mežģīņu zeķēm, nopērciet vairākus vienādus pārus, lai nav lieki stresi pirms iziešanas no mājas.

Makeup:

Ja krāsosieties pati, tad vajadzētu šo to izmēģināt mājās jau laicīgi. Izraustīt uzacis sev vēlamajā formā, vismaz pāris nedēļas pirms pasākuma, sist sev pa nagiem, izvairīties no palielinājamiem spoguļiem un nespaidīt pumpas! Šī uzupurēšanās atmaksāsies un nebūs jāmaskē rētas aiz kaudzes līdzekļu. Vēl ir laiks sākt lietot maigus pīlingus, bet viss kosmetologi var atpūsties un iet atvaļinājumā līdz Zvaigznes dienai, jo nu tam ir par vēlu!

IMG_4585

Noskaņojums:

Ja svētku svinības un balles iekrīt cikla vidū (ovulācijas laikā), volā… esat laimīgās, jo būsiet visseksīgākās, pamanāmākās un nebūs jāpiepūlas, hormoni izdarīs visu jūsu vietā. Ja tomēr jāiziet sabiedrībā kaut kur cikla sākumā vai beigās, neskumstiet, noskaņojieties pozitīvi, viss būs čikiniekā!

Mīlotā vīrieša apģērbs:

Sagatavojiet visu laicīgi. Lūdziet savam mīļotajam uzmērīt uzvalku, paskatieties vai tas ir izgludināts un iztīrīts. Tad obligāti nopērciet pieskaņotu zeķu pāri, lai stundu pirms iziešanas nekonstatētu, ka visas zeķes ir pārāk nonēsātas, lai rādītos ar tām uzvalkā. Saglabājiet savus nervus, izdariet to!!! Tāpat arī laicīgi izgludiniet mīļotā kreklu. Citādi attapsieties pilnā makeup, frizūrā un sarkanā kleitā svīstot gludekļa tvaikos un gludinot viņa kreklu un kabatslakatiņu, paralēli žāvējot savus uzlakotos nagus (multitaskojot), kamēr vīrietis ir dušā un nesteidzas. Protams, ja jums pakaļ atbrauks princis baltā porshē un ar ziediem (jūs nedzīvojat kopā un viņš jums ir pakaļ pirms pasākuma uz plkst. 19:45), tas uz jums neattiecas Dārgās! Tāpat ja jūsu vīrietis ieraugot jūs sapucētu sāk dejot riesta deju, turiet viņu pa gabalu, labāk saglabājiet intrigu visu vakaru, nekā bojājiet savu makeup, nākamā diena būs tam kā ideāla, kopā ēdot saldējumu, šampanieti, attopoties no paģirām un mīlējoties!

IMG_1972

Kad veiksmīgi esiet visu augšā minēto izdarījušas, kāpjat taksī un brauciet uz svinību vietu, smaidiet, esiet pozitīvas, dejojiet, svētki ir izdevušies!

P.S. Atceraties, ka bez selfija nevar iziet no mājas! Fotogrāfējoties vannas istabā, centieties podu atstāt ārpus kadra!

IMG_3954 IMG_4546 IMG_2116 IMG_0525 IMG_0561

Kā ar jūsu pieredzi pirms ballēm un svētkiem?

A.

4 Comments