Dažas pārdomas, H&M Dominā un Staro Rīga, The Body Shop adventes kalendās…uhh

Sveikas!

Cik grūti ir būt blogerei, es ne visu paspēju safotogrāfēt pirms veru vaļā. Bioderma iepakojumu Global krēms + 100ml mazgāšanās želeja komplektiņu, jau atvēru. Bildes man nav, bet tās, kas lasa, ja ir interese ziniet, ka bonusā par Global krēma pirkumu var dabūt mazgājamo želeju, iesaku Benu aptiekās. Bioderma Global+mazgājamais 100ml cena 16 EUR. Pašlaik testēju Mac makeup fiksātoru, bet to, kas ir spīdīgais, jo Mac ir tik varena kompānija, ka parastā FIX+ pudelītes nomaiņa prasa jau vismaz 4 mēnešus un tādēļ tas nekur nav nopērkams (tikai mini neizdevīgā iepakojumā).

Dominā ir atvēries H&M veikals, līdz 24.novembrim, ja iepērkaties par 50EUR, tad 10EUR atlaide. Un, tagad pērkot par jebkuru summu, jāsaglabā čeks, jo pēc 24.novembra, uzrādot šo čeku, par pirkumu -20% atlaide. Man patīk, ka veikals ir tikko svaigs, jauns un nevainīgs. Var to izstaigāt, paskatīties un viss smuki sakārtots. Un kur H&M palikušas cheeky stila apakšveļas biksītes….nebija tādu.

The Body Shop adventes kalendārs mani ne pa jokam ieinteresēja! Maksā 75 EUR un dabon produktus dubultā vērtībā. Ko tik neizdomā! Pārdevēja jau sāka mani riktīgi apstrādāt, bet tomēr, lai cik būtu vilinoši, tur ir 3 ziepju gabali…tas mani attur, man nevajag ziepes ar atlaidi. Bet komplektā protams ir arī viena nagu laka, acu zīmulis, dušas želejas, nagu vīlīte un vēl daudzkas, ko es jau neatceros. Vai jūs varētu tā, nociesties un veselas 24 dienas vērt vaļā pa vienam lodziņam? Es droši vien uzmestos tai kastei vienā setā un atklātu visus to lodziņu noslēpumus.

TBS_AdventeFotogrāfija ņemta šajā vietnē.

Šovakar aizklīdu līdz Staro Rīga, visiespaidīgākās instalācijas bija Doma laukumā un pie Operas. Es gan neapstaigāju pilnīgi visu, tikai to, kas Vecrīgas apkārtnē. Ļoti patika, cilvēki pozitīvi, dejo smejās, skatās instalācijas, iedzer karstvīnu (kas man gāja secen, jo biju pie sūres). Bet tāda ļoti pozitīva un jauka atmosfēra. Mīļa Rīga!

staro_riga

Instalācija Doma laikumā

Veiksmīgu darba dienu tiem, kas 17.novembrī strādā un labi atpūsties tiem, kam brīvs.

 

Bučas!

A.

8 Comments