Batiste sausie šampūni – matus mazgāt no rīta vai vakarā?

Sveikas,

Pastāstīšu jums par 3 dažādu veidu Batiste sausajiem matu šampūniem. Esmu izmēģinājusi šampūnu – Light & Breezy Fresh, Dark & Brunette un mīlulīti XXL Volume. Beidzot, jau kādu ilgāku laiku, šie šampūni ir nopērkami veikalos Drogas, kad tie pazuda no Stockmann plauktiem un vienu brīdi nebija atrodami nekur, mēs ar meitenēm darbā sūtījām kasti ar šiem šampūniem no interneta veikala. Atceros kā braucu pakaļ uz pakomātu saņemt. Tagad vēsi ieej Drogās un nopērc un pat palika kaut kā neinteresanti.

batiste_dry_shampoo

Batiste XXL Volume

Par šo pastāstīšu vispirms, jo tas ir mans mīlulītis. Man patīk, ka tas noņem taukaino spīdumu matiem otrajā dienā pēc matu mazgāšanas, tas iecietina matu saknes un rada apjomu, kas saglabājas visu dienu un vēl nākamajā dienā. Iepūšot pat blondos matos, no sākuma var redzēt baltus pleķus, bet kārtīgi matus izpurinot un izķemmējot tas pazūd. Vienreiz šo iepūtu sausos, tīros matos, jo gribēju apjomu, to gan neiesaku darīt, jo ļoti kairināja galvas ādu. Vispār jūtīgas galvas ādas īpašniecēm jāuzmanās. Piebildīšu, ka smarža salda, bet man personīgi netraucē.

batiste_xxl_volume

Batiste Dark & Brunette

Šo man patika lietot, kad man bija tumšas matu saknes. Šis arī labi tiek galā ar savu galveno uzdevumu, bet esiet gatavas, ka brūnā krāsa var purināties ārā no matiem, es brīžiem nesapratu, kas tie par tumšiem pleķiem uz manas pieres, bet tas bija no matiem. Būs labs palīgs tām, kuras krāso tumšus matus un grib nomaskēt ataugušās, gaišās saknītes. Tā teikt divi vienā. Smarža šim šampūnam nav izteikta.

batiste_dark_brunette

Batiste Light & Breezy Fresh

Šis smaržo pēc tualetes atsvaidzinātāja, bet man patīk. Labi pilda savu sausā šampūna funkciju, bet bez jebkādiem uh un ah. Jāuzmanās no baltajiem pleķiem, jebkādas krāsas matos, bet to var atrsinināt matus kārtīgi izķemmējot, pirms tam gan neieteiktu vilkt melnas drēbes. Šo atkārtoti vairs neiegādāšos.

batiste_fresh

Gribu jums parādīt kā šampūni izskatās kad tos izpūš uz baltas lapas. No kreisās uz labo pusi – Dark & Brunette, XXL Volume, Light & Breezy fresh.

batiste_dry_shampoo_swatches

Kur nopirkt: Drogas

Cena: ap 6 eur

Vai jūs lietojat Batiste sausos šampūnus? Kuru no sausajiem šampūniem esiet iecienījušas?

 

Aija

11 Comments