Atvēries oficiālais Nyx veikals Rīgā un pirkumi

Sveikas!

Raksts par trīs kvalitatīviem, populāriem un viegli lietojamiem Nyx produktiem.

nyx

Jau veselu mēnesi mums Rīgā ir oficiālais Nyx veikals! Cenas iepriecinošas un izvēle vārda tiešajā nozīmē ir milzīga! Veikals atrodas Aspazijas bulvārī 32, kas gan ir challenge, ja ikdienā pārvietojies ar auto, bet dēļ šī veikala esmu ar mieru samaksāt par zonu A pie Operas. Darba laiks Pirmdienas – Sestdienas 10:00-20:00 un Svētdienās 10:00-17:00.

Uz veikalu devos ar sarakstiņu un stingri pie tā pieturējos, protams, ka acīs krita vēl daudz citas lietas, bet neļāvos mirkļa vājumam.

Nyx HD Concealer tonī CW05 Medium

nyx_hd_concealer

Par šo bija dzirdētas tikai labas atsauksmes. Es nopirku tonī CW05 Medium. Ir diezgan dzeltenīgs tonis, bet tajā brīdī, kad šo izvēlējos biju vēl riktīgi nosauļojusies. Par pašu produktu nav kur piekasīties, labi maskē, labi turās, klājās plānā kārtiņā, labi iztušējas ar tonālo, labi uzvedas, kad virsū uzliek pūderi. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka sausina zonu zem acīm.

Nyx Eyebrow Gel tonī Chocolate

nyx_eyebrow_gel

Šo izvēlējos tonī EBG02/Chocolate. Manai ārienei drusku par  tumšu, var izmantot, bet uzmanīgi. Citi toņi man likās vēl nepiemērotāki, žēl, ka nebija vēl pieejami visi testeri. Par pašu produktu varu teikt, turas kā pielīmēts. Līdzko uzklāju uz uzacīm, tas nožūst un nekur nesmērējas. Veseli 10 ml līdzekļa, kas uzacīm ir nu ļooooti daudz! Kad gribas grafiskāku efektu ar akcentu uz uzacīm krāsoju šo, kad man gribas dabīgas uzacis ņemu kādu vieglu acu zīmulīti.

Nyx Soft matte lip cream tonī Stockholm

nyx_stockholm

Keilijas Dženneres iemīļotais tonis SMLC02/Stockholm. Man vajadzēja matētu nude toni ikdienai, tādēļ izvēlējos šo populāro toni. Man tas patīk, turas labi un izskatās labi. Nedaudz sausina lūpas, bet man tas netraucē. Saņēmu jau komplimentu, jo man pajautāja vai man uz lūpām ir Armani.

nyx_aijassecret

Ar šiem pirkumiem esmu apmierināta, jo tos lietoju un nav tā, ka vienkārši dzīvojas pa kosmētikas maciņu un aizņem vietu.

Cenas no 6.90 eur – 7.90 eur

Vai jūs jau bijāt jaunajā Nyx veikalā? Kādi ir jūsu Nyx kosmētikas favorīti? Vai varbūt jums ir kāds no šiem Nyx produktiem?

 

Aija

 

4 Comments