Aijassecret Novembra favorīti – filmas, grāmatas un mūzika

Sveikas,

Kaut novembris vēl nav beidzies, es jau vēlos padalīties ar pēdējā laika favorītiem.

Filma: Doktors Streindžs (Doctor Strange)

Noskatoties savas mīļākas blogeres atsauksmi par šo filmu, es sapratu, ka man šī filma patiks. Tā arī izrādijās taisnība. Neatstāstīšu sižetu tām, kuras šo filmu vēl nav noskatījušās un plāno to darīt. Bet domāju, ka jūs nenožēlosiet. Filmā man patika gan specefekti, gan humors, gan galvenais varonis. Galvenais varonis ir iedomīgs kretīns, bet kaut kas viņā man šķiet ļoti apburošs. Visu filmu es skatījos un man nepalika garlaicīgi, es pat aizmirsu par M&M’s konfektēm kas man bija somā. Kad filma beidzās bija bēdīgi, man patika, ka pēc titriem vēl parādīja interesantus kadrus, neskrieniet no kino laukā pārāk ātri.

strange

Attēls no šī resursa.

Grāmata: Paulu Koelju Alķīmiķis

Šī grāmata noteikti ir must have daudzu cilvēku bibliotēkā. Grāmata vienkāršā valodā stāsta par mērķu sasniegšanu, cik svarīgi katram cilvēkam ir ieklausīties savā iekšējā saucienā. Tā arī iedvesmo iet uz priekšu un parāda, ka citreiz bagātības ir tepat mums blakus, bet mums ir jāapceļo Pasaule un jāatgriežas, lai tās atrastu, jo svarīgs ir ne tikai mērķis, bet pats ceļš un pieredze. Pēc grāmatas izlasīšanas, es vairākas dienas lidoju, un dažādi citāti mani uzmundrināja manās ikdienas gaitās.

doctor_strange1

Mēneša dziesma: Zara Larsson – Ain’t My Fault

Šī dziesma mani pārsteidza ar savu liriku. Āāā, katru reizi kad to dzirdu, es nevaru, man nāk smieklu un uzlabojas garastāvoklis momentā. Šī man asociējas ar gariem izbraucieniem un brīvdienām. Oh my, oh my, oh my.

Par favorītiem kosmētikā un apgērbā taps atsevišķs ieraksts.

Kādi ir jūsu favorīti šomēness?

 

Aija

One Comment