Aijassecret Lush kolekcija

Sveikas,

Agrāk par Lush raucu degunu un biju skeptiska, jo man nepatīk spēcīgā smarža, ieejot veikalā. Tomēr draudzene mani iepazīstināja ar Lush un esmu iemīļojusi jau pāris produktus sejas, matu un ķermeņa kopšanai. Īstenībā neesmu vīlusies ne par vienu Lush produktu, kurš man ir. Es diezvai būšu kādreiz Lush smaržīgo vannas bumbu fane, tas gan.

No sākuma parādīšu visus Lush produktus kurus lietoju, ārpus kadra tika sejas toniks, tāpēc tas atsevišķā fotogrāfijā.

Lush_beauty

Lush_skin_care

 

NO DROUGHT – sausais matu šampūns

Šis ir mans favorīts. Manuprāt šis ir piemērots tikai blondīnēm, jo pulveris ir pārāk balts. Es negaidu, kad mati sataukosies, dienu pēc matu mazgāšanas pieberu pilnu galvu ar šo, iemasēju galvas ādā, sapinu matus bizē un eju gulēt. No rīta mati ir viegli, svaigi un ar apjomu pie saknēm.

WHOOSH – dušas želeja (pa īstam želeja)

Šo es nopirku savam draugam. Tik un tā pirmā metos dušā izmēģināt, nesaprotu, kā lai to želeju saputo, mēģināju nokniebt vienu gabaliņu ar nagiem, to gabaliņu tā arī neizdevās rokās izšķīdināt. Pēc tam biju gudrāka, tas puto nenormāli, ja ar švamīti pabraukā pa to želeju iekšā trauciņā. Bet nu par cik tas ir drauga, cenšos neaiztikt vairāk.

DARK ANGELS – sejas un ķermeņa skrubis

Ak, šis enģelis, kurš caur dubļiem mani padara atkal tīru. Pirmo reizi lietojot, bija sajūta, ka dubļi ir uz sejas, it kā būtu paņēmusi zemi tepat piemājas dobītē. Par cik neciešu rakāšanos pa melnzemi, man bija brrrr. Šis skrubis labi attīra seju un poras. Lietoju šo vairākas reizes nedēļā. Tas nedaudz sausina, bet manai taukainajai ādai super.

D’FLUFF – zemeņu skūšanās ziepes

Šīs saņēmu dāvanā no draudzenes, man patīk, būšu izlietojusi tulīt jau visu ķobīti. Šo izmantoju kāju skūšanai.

BLACK STOCKINGS– bronzeris ķermenim sirsniņas izskatā

Izcils vasaras produkts kājām, jo ietonē kājas skaistā bronzīgā tonī. Man ir šāda balta sirsniņa ar spīdumiņiem, arī ļoti patīk, jo man patīk viss kas spīd.

TEA TREE WATER – tējas koka toniks sejai

Pozitīvi ir, ka šis līdzeklis ir izsmidzināms, ja būtu karsts laiks, man gribētos šo pūst uz sejas biežāk. Bet no tonika gaidu kaut ko vairāk, šis šķiet tāds ūdentiņš ar tējas koka smaržu.

CUPCAKE – svaigā sejas maska

Maska sastāv no māliem, piparmētras un šokolādes. Šī ir domāta sejas attīrīšanai taukainai ādai. Man izskatās, ka tik lielu iepakojumu nespēšu izlietot mēneša laikā. Smarža šai maskai varēja būt maigāka, man ļoti cērt degunā. Vispār tas, kas mani visvairāk interesēja Lush veikalā bija svaigās maskas, jo tik daudz labu atsauksmju dzirdēts no citām blogerēm.

Kopsavilkums – sejas kopšanai mans favorīts ir  Dark Angel skrubis un matiem favorīts ir sausais šampūns No Drought. Šos abus produktus es ieteiktu draudzenei un pat domāju, ka pirkšu vēl. Kaut man šķiet, ka šampūns man ir pāris gadiem un Dark Angel skrubis arī ies ļoti ilgi.

Vai jums patīk kāds no šiem Lush produktiem?

A.

 

Tags: